BASSETHOUND

NOVINKY | CYRIL | VÝSTAVY | RODOKMEN | POTOMCI | ZKOUŠKY | GALERIE | ODKAZY
NAVARO | VÝSTAVY | RODOKMEN | POTOMCI | ZKOUŠKY | GALERIE | KONTAKT

DATUM
MÍSTO
OCENĚNÍ
ROZHODČÍ
26.8.2016
EVP Brusel, BE
V3
Jean-Pierre Achtergael, BE
19.6.2016
MVP Klagenfurt, AT
V1, BOV
M.Uroševič, SRB
18.6.2016
MVP Brno
V1, BOV
I.Černohubová
5.6.2016
KV KCHH Tábor
V1, BOV, BIS veterán
K.Scheel,DK
4.6.2016
KV KCHH Tábor
V1, BOV, BIS veterán
B.Scheel,DK
30.4.2016
MVP Praha
V1, BOV
L.Mach,CH
23.4.2016
MVP Č.Budějovice
V1, BOV
P.Řehánek
20.6.2015
NV Klatovy
V1
L.Frnčová
9.5.2015
Speciální výstava KCHH Tábor
V1
C.Orlandi, USA
7.6.2014
KV KCHH Tábor
V1
P.Freer, GB
15.9.2013
Speciální výstava KCHH Tábor
V1
P.Poduschka-Aigner, AT
1.9.2012
KV KCHH Lhenice
V2 rCAC
A.Polgár
20.5.2012
WDS Salzburg, A
V
H.Ahrens, AT
19.5.2012
Clubshows Anif, A
V2 rCACA
P.Heikkinen-Lehkonen, FI
31.3.2012
MVP České Budějovice
V2 rCAC, resCACIB
S.Peter, DE
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU NĚMECKÝ VDH ŠAMPION
3.3.2012
MVP Mnichov, D
VDH Anwartschaft, rCACIB
H.Vogt, DE
27.8.2011
MVP Mladá Boleslav
V1 CAC, CACIB, BOB
BIG 3. místo
L.Frnčová
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU GRAND ŠAMPION SK
21.8.2011
MVP Bratislava
V1 CAC, CACIB
Dupas Jean-Jacques, FR
20.8.2011
MVP Bratislava
V3
J.Němec
29.5.2011
Klubová výstava KCHH Tábor
V2 rCAC
R.A.J.Smits,NL
22.5.2011
Klubová výstava Ottenstein, AT
V2 rCACA
T.Ledbury, GB
8.5.2011
MVP Pohorje, SLO
V1 CAC, resCACIB
O.Schimpf (AT)
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVINSKÝ ŠAMPION
7.5.2011
MVP Maribor, SLO
V1 CAC, CACIB, BOB, resBIG
J.Vester (SLO)
23.4.2011
MVP Dresden, DE
VDH Anwartschaft
Dr.O.Zilli, IT
2.4.2011
MVP Berlín, DE
VDH Anwartschaft
C.Wenzel,D
19.3.2011
MVP Mnichov, DE
VDH Anwartschaft, rCACIB
Cristian Stefanescu, RO
6.2.2011
MVP Brno
V2 rCAC
M.Kavčič, SLO
5.2.2011
MVP Brno
V2 rCAC
G.Weron, PL
15.1.2011
MVP Norinberg, D
VDH Anwartschaft
H.Kliebenstein, D
5.12.2010
MVP Wels, AT
V2 rCACA
Dr.P.Beyersdorf, D
21.11.2010
MVP Zagreb, HR
V2 rCAC
M. Wieremiejczyk-Wierzchowska, PL
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU
Mezinárodní výstavní šampion (C.I.E.)
20.11.2010
MVP Zagreb, HR
V1 CAC, CACIB, Crufts nomination
D.Matičič, HR
19.11.2010
SVP Zagreb, HR
V1 CAC
D.Skok, HR
7.11.2010
MVP Poznaň, PL
V2, rCACIB
B.Larska, PL
6.11.2010
MVP Poznaň, PL
V1 CWC, rCACIB
M. Wieremiejczyk-Wierzchowska, PL
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU
MAĎARSKÝ ŠAMPION
A INTERŠMAPION ( C.I.B.)
17.10.2010
MVP Komarom, HU
V1 CAC, CACIB
Molnárné Pesztenlehrer Ingrid Dr, HU
16.10.2010
MVP Komarom, HU
V2 rCAC
V.Kardos, HU
9.10.2010
MVP České Budějovice
V3
V.Piskay, SK
2.10.2010
ESS S.Gradec, SLO
V3
I.Tomšič, SLO
1.10.2010
EDS Celje, SLO
V2 rCAC
H.Kliebenstein, D
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU RAKOUSKÝ ŠAMPION
25.9.2010
MVP Tulln, AT
V1 CACA, rCACIB
P.Poduschka-Ainger,AT
5.9.2010
SV Bassetklubu - Konopiště
V4
L.Frnčová
4.9.2010
KV Bassetklubu - Konopiště
V3
V.Dvořáková
27.8.2010
MVP Mladá Boleslav
V2 rCAC
H.Ahrens, AT
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU GRAND ŠAMPION ČR
17.7.2010
NVP Mladá Boleslav
V1 CAC
L.Frnčová
26.6.2010
VSS Ribe, DK
V1
N.Forst, USA
25.6.2010
WDS Herning, DK
V2
K.Scheels, DK
5.6.2010
MVP Nitra, SK
V1 CAC, rCACIB
S.Delmar, IRL
4.6.2010
NVP Senec, SK
V1 CAC, BOB, BIG 3.místo
A.Polgar, CZ
30.5.2010
KV KCHH Otradice
V1 CAC
Ing.L.Jančík
29.5.2010
KV BK Zadní Třebáň
V1 CAC
G.Weron, PL
23.5.2010
MVP Komarom, HU
V3
L. Catalan, P
22.5.2010
MVP Komarom, HU
V1 CAC, CACIB
D.Witkowská, PL
16.5.2010
MVP Bratislava, SK
V1, CAC, CACIB, Vítěz CEE Dog Show Winner
D.Skok, HR
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION
15.5.2010
MVP Bratislava, SK
V1 CAC, CACIB, Crufts nomination
M.Urosevic, SRB
8.5.2010
MVP Salzburg, AT
V1 CAC, CACIB
M.Kavčič, SLO
1.5.2010
MVP Praha
V1 CAC, CACIB, Crufts nomination
Ing. I.Černohubová
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU POLSKÝ ŠAMPION
24.4.2010
MVP Opole, PL
V1 CWC
D.Witkowská, PL
18.4.2010
MVP Pohorje, SLO
V1 CAC, CACIB, BOB
M.Levente, HU
17.4.2010
MVP Maribor, SLO
V1 CAC, CACIB, BOB
V.Ježek, HR
10.4.2010
SV bassetů Goluchow, PL
V
F.Czaikovskaja, RUS
27.3.2010
KV KCHH Beřkovice
V1 CAC, BOB, BIS
Ing.J.Dostál DrSc.
6.3.2010
MVP Graz, AT
V1 CACA
H.Ahrens, AT
28.2.2010
MVP Zagreb, HR
V1 CAC, CACIB, BOB
D.Pešutič,HR
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU CHORVATSKÝ ŠAMPION
27.2.2010
MVP Zagreb, HR
V1 CAC, CACIB
A.Bilač, HR
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU BULHARSKÝ ŠAMPION, BALKAN ŠAMPION A GRAND ŠAMPION BULHARSKA
21.2.2010
MVP Sofie, BG
V1 CAC, CACIB, BOB, BIG
I.Dimitrov, BG
20.2.2010
MVP Sofie, BG
V1 CAC, CACIB, BOB, BIG
G.Hristozov, BG
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU ČESKÝ ŠAMPION
7.2.2010
MVP Brno
V1 CAC
D. Lantin-Letroy, BE
6.2.2010
MVP Brno
V4
I.Nagy, HU
6.12.2009
MVP Wels, AT
V2 rCAC
P.Řehánek
5.12.2009
MVP Wels, AT
V2 rCAC
E.Chwalibog, PL
29.11.2009
MVP Budapešť
V2 rCAC
D.Skok, HR
8.11.2009
MVP Poznaň
V1 CWC
H.Fonfara, PL
7.11.2009
MVP Praha
V1 CAC, CACIB
Ing.I.Černohubová
24.10.2009
MVP České Budějovice
V1 CAC
P.Aigner-Poduschka, AT
17.10.2009
NVP Brno
V2 rCAC
L.Frnčová
10.10.2009
Sp.V. KCHH Čejkovice
V1 CAC
Blaž Kavčič, SLO
9.10.2009
WDS Bratislava, SK
V2 rCAC
Medard Ringuet Jacques, FR
8.10.2009
Speciální výstava BH, SK
V2 rCAC
B.Larska, PL
3.10.2009
MVP Tulln, AT
V2 rCACA
H. Maisser-Jarisch, AT
2.10.2009
MVP Komarom, HU
V1 CAC, CACIB
B.Csaba, HU
20.9.2009
NVP Zielona Góra, PL
V1 CWC
M. Wieremiejczyk-Wierzchowska, PL
13.9.2009
Klub.v. Jizbice BK ČR
V3
L.Ubrová
5.9.2009
Klub. v. Ottenstein, AT
V1 CACA
T.Mroczek, PL
29.8.2009
MVP Mladá Boleslav
V2
Piskay, SK
23.8.2009
MVP Wels, AT
V2 rCACA
K.Reisinger, AT
22.8.2009
MVP Wels, AT
V3
A.Brabletz, PL
16.8.2009
MVP Bratislava, SK
CAC
V.Sruk, CRO
15.8.2009
MVP Bratislava, SK
CAC
J. Wauber, NL
26.7.2009
MVP Split, HR
CAC, rCACIB
E.Kuplyauskas, RUS
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU JUNIOR ŠAMPION CHORVATSKA
25.7.2009
NVP Split, HR
PRM
P.Muntean, ROM
24.7.2009
MVP Split, HR
CAC, rCACIB
J.Sanchez, E
23.7.2009
NVP Split, HR
PRM
A.Kazmierski, PL
18.7.2009
NVP Mladá Boleslav
V2
F.Šimek, CZ
27.6.2009
MVP Brno
V3
J.H.Mello, P
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU JUNIOR ŠAMPION ČERNÉ HORY
21.6.2009
NVP Lovcén, MNE
V1 J-CAC, BOB
V.Brajovic, MNE
20.6.2009
MVP Cetinje, MNE
V1 J-CAC, BOB
P.Sjeklocá, MNE
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
13.6.2009
NVP Klatovy
V1 CAJC
F.Šimek, CZ
30.5.2009
KV KCHH Staré Splavy
V4
P.Řehánek, CZ
23.5.2009
MVP Litoměřice
CAJC
M.Kozber, PL
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU RAKOUSKÝ JUNIOR ŠAMPION
16.5.2009
MVP Salzburg, AT
Jugendbester, Junior BIG 2
O.Stecher, AT
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION
10.5.2009
MVP Bratislava, SK
V1 CAJC
V.Piskay, SK
9.5.2009
MVP Bratislava, SK
V1 CAJC, Crufts nomination
J.Ryk, PL
2.5.2009
MVP Praha
V2
H.Pártlová, CZ
25.4.2009
MVP České Budějovice
V3
V.Dvořáková, CZ
19.4.2009
MVP Maribor, SLO
PRM
B.Kavcic, SLO
18.4.2009
CAC Radgona, SLO
V2
M.Kavcic, SLO
4.4.2009
MVP Wieselburg, AT
V2
E.Kralicek, AT
28.3.2009
NVP Nitra, SK
V1 CAJC
V.Staviarska, SK
7.3.2009
MVP Graz, AT
V2
M.Urosevic, SCG
1.3.2009
MVP Zagreb, HR
PRM, Junior Best of Breed
Halper, HR
8.2.2009
MVP Brno
V1 CAJC, Nejlepší mladý
A.Mania, PL
7.2.2009
MVP Brno
V2
L.Frnčová, CZ
11.1.2009
MVP Innsburck, AT
Jugendbester
O.Schimpf, AT
10.1.2009
NVP Innsbruck, AT
Jugendbester, BOB, BIG3
H.Maissen-Jarisch, AT
9.1.2009
NVP Olomouc
V2
V.Dvořáková, CZ
15.11.2008
MVP Praha
VN2
J.Matyáš, SK
27.9.2008
MVP České Budějovice
VN1
L.Ubrová, CZ


© fefi design 2009
fefi.wz.cz